Van ESPEN (Zeghert Bernhard). • Jus ecclesiasticum... - Lot 87 - Art Richelieu

Lot 87
Estimation :
200 - 250 EUR
Van ESPEN (Zeghert Bernhard). • Jus ecclesiasticum universum antiquæ et recentiori disciplinæ præsertim Belgii, Galliæ, Germaniæ […] (2 vol.), • Commentarius in canones juris veteris ac novi […]. Louvain [Paris], 1753. Ensemble 3 volumes in-folio (sur 5),
Mes ordres d'achat